Об'єкти охорони здоров'я

Пацієнти, а також медичні працівники оцінять, що вони оточені не тільки простими білими стінами. Шпалери Novelio® Nature створять відчуття домашнього затишку.

Novelio Nature
Novelio Nature

Легко очистити

Novelio® Nature ідеально підходять для приміщень, в яких потрібно створити особливі санітарно-гігієнічні умови і в яких необхідно боротися з патогенною мікрофлорою. Витримучиь найсуворіші процедури очищення, ці шпалери допоможуть створити затишну атмосферу для всіх.

Novelio Nature

Комфортні для здоров'я

Дихаючі шпалери Novelio® Nature не виділяють ЛОС і виготовлені з 90% натуральних матеріалів, що відповідає класу захисту навколишнього середовища Класу A+. ЛОС, що містяться в таких продуктах, як фарба або шпалери, легко випаровуються при кімнатній температурі, і їх висока концентрація в приміщенні може мати шкідливий вплив на здоров'я, що особливо небезпечно для дорослих і дітей, організм яких особливо вразливий і страждає від такого впливу.

Novelio Nature

Антибактеріальні

Інноваційні шпалери Novelio® Nature сприятливо впливають на здоров'я людей і медичного персоналу. Надзвичайно стійке покриття запобігає пошкодженням від ударів, які можуть стати місцем розмноження грибків і бактерій. Крім того, ці шпалери дуже гарно дихають на відміну від традиційних вінілових шпалер.

Novelio Nature

Стійкі до навантажень

Завдяки інноваційному використанню скловолокна Novelio® Nature - це функціональний продукт з винятковою довговічністю. Ударостійкі, високоефективні шпалери витримують удари, потертості і стирання і тому ідеально підходять для зон з інтенсивним переміщенням таких предметів, як ліжка і візки, в лікарняних коридорах і палатах. Novelio® Nature вдихає життя в стіни, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд протягом більш тривалого періоду часу, допомагаючи знизити витрати на утримання і ремонт і створюючи комфортні умови для пацієнтів.

Novelio Nature

Перефарбовуються і видаляються

Незважаючи на те, що шпалери Novelio® Nature ударостійкі і миються, в разі необхідності ремонту або якщо стіни сильно пошкоджені, їх можна повторно фарбувати, або їх можна легко видалити, не пошкодивши стіну. Ці якості роблять шпалери надзвичайно практичними і зручними для медичних установ, у яких може бути обмежений бюджет і брак часу на ремонт.

Novelio Nature

Для гарного самопочуття

Вибір нейтральної палітри в поєднанні з натуральними текстурами скловолоконних шпалер допомагає створити заспокійливу і гостинну атмосферу, сприяючи відпочинку і видужуванню пацієнта. Почуття «в дім з дому» покращує сприйняття пацієнта і його сім'ї, а також ідеально підходить для медичних установ з довгостроковим лікуванням або стаціонарними пацієнтами.

Novelio Nature

Зв'язатися з нами

Вам потрібна додаткова інформація про скловолоконні шпалери? Будь ласка, зв'яжіться з нашим експертом:

E-mail:

Публічні місця

Увійти

У місцях, де люди відпочивають, дуже важливо, щоб обстановка на довгий час залишалася новою і свіжою. Ось чому наші шпалери особливо підходять для готелів, пансіонатів, апартаментів, хостелів, кафе.

Офіси

Увійти

Ми проводимо більшу частину свого часу на роботі, тому дуже важливо враховувати, як люди будуть відчувати себе в конференц-залах, офісах, і вибирати правильні шпалери.

Роздрібна торгівля

Вибачте, ми працюємо над цим.
Незабаром ви теж зрозумієте, чому скловолоконні шпалери завоювали своє визнання.

Справьте найкраще перше враження на своїх клієнтів. Перетворіть свій магазин, студію або торгове приміщення в місце, де їм завжди буде комфортно - цього і навіть більшого можна легко досягти, вибравши відповідні шпалери Novelio®.

mapa stránek hidden