Публічні місця

Вітайте своїх гостей з природною елегантністю. Шпалери Novelio® Nature створюють атмосферу спокою для відпочинку ваших клієнтів, тому вони будуть повертатися знову і знову.
Як власники і менеджери, ви безсумнівно оціните властивості скловолокна - шпалери є ударостійкими, миються і відповідають вимогам пожежної безпеки.

Готові до застосування

Нанести Novelio® Nature швидко і просто. Його повітропроникні властивості допомагають сохнути швидше, ніж вінілу, роблячи проекти по відновленню або первинному застосуванню економічними і заощаджуючими час. Стіни готелю можуть бути трансформовані за один день, оскільки Novelio® Nature вимагають мінімальної підготовки і можenm бути нанесені безпосередньо на стіну. Завдяки швидкості і простоті монтажу, установка Novelio® Nature забезпечує мінімальне порушення повсякденній діяльності в жвавому готелі і зонах дозвілля.

Подивіться, як це швидко і просто.

Ударостійкі

Взуття, черевики, сумки, багаж, візки, столи, стільці, двері, діти, підлітки, дорослі, люди похилого віку, пилососи ... предметів, які можуть пошкодити стіни в будинках, нескінченно багато. Завдяки інноваційному використанню скловолокна Novelio® Nature створює функціональний продукт з винятковою довговічністю. Ударостійкі, високоефективні шпалери ідеально підходять для зон з інтенсивним рухом, витримують удари, подряпини і стирання. Novelio® Nature вдихає життя в стіни, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд протягом більш тривалого періоду часу і допомагаючи знизити витрати на ремонт.

Миються

Великим плюсом для готелів, барів і ресторанів, які будуть зазнавати дрібних подряпин, бризок і розливів, є фінішна обробка Novelio® Nature, що миється. У популярних місцях відпочинку ці шпалери можна легко чистити і підтримувати в чистоті, щоб стіни виглядали як нові. Витримуючи щоденний знос готельного життя, Novelio® Nature не зазнають впливу води або сонячного світла, забезпечуючи елегантну обробку стін протягом більш тривалого періоду часу.

Комфортне дихання

Оскільки шпалери виготовлені з нетоксичних матеріалів, їх природні і тонкі дизайнерські поєднання відображаються на екологічних властивостях. 90% матеріалів Novelio® Nature виготовлені з натуральної сировини, створюючи «комфортні для дихання» шпалери, що ідеально підходять для публічних місць. Всі оздоблювальні матеріали Novelio® Nature отримали оцінку A+ для шкідливих викидів, вони сприяють створенню середовища, вільного від летючих органічних сполук, що допомагає скороченню респіраторних захворювань, таких як астма. Ці екологічні властивості можуть допомогти готелям, ресторанам і барам підтримувати високу якість їх внутрішнього клімату, не тільки створюючи комфортні умови для гостей та персоналу, а й запобігаючи утворенню цвілі і вогкості, підтримуючи естетику і здоровий клімат у приміщеннях.

Ідеальний колір

Novelio® Nature пропонує не тільки вибір з 24 привабливих колірних рішень, що включають нейтральні тони і стильну обробку, але і неперевершену стійкість кольору. Шпалери Novelio® Nature, схильні до дії сонячного світла і щоденного зносу, зберігають свій свіжий колір, зменшуючи необхідність в постійних перефарбовування або ремонті стін в публічних місцях.

"Люди втомлюються тільки від білого. Я хочу змінити, принаймні, кольори деяких стін в моїй власній квартирі, і кольори Novelio® Nature якраз те, що для цього потрібно."

Erik Nilsson
Декоратор
Сегменти ринку

Перефарбовування і видалення

Незважаючи на те, що шпалери Novelio® Nature миються і ударостійкі, може настати час для серйозних змін в разі необхідності ремонту або якщо поверхня стін сильно пошкоджена. В цьому випадку шпалери можуть бути повністю перефарбовані або легко видалені без пошкодження стіни. Ці якості роблять такі шпалери надзвичайно зручними для готелів, які в разі екстреної необхідності можуть швидко оновлювати стіни.

Зв'язатися з нами

Вам потрібна додаткова інформація про скловолоконні шпалери? Будь ласка, зв'яжіться з нашим експертом:

E-mail:

Об'єкти охорони здоров'я

Увійти

Краса і спокій сприяють лікуванню. Витончений дизайн і покриття, що легко миється - це тільки дві причини, за якими наші шпалери зі скловолокна виключно підходять для лікарень, лікарських кабінетів, клінік та інших медичних установ.

Офіси

Увійти

Ми проводимо більшу частину свого часу на роботі, тому дуже важливо враховувати, як люди будуть відчувати себе в конференц-залах, офісах, і вибирати правильні шпалери.

Роздрібна торгівля

Вибачте, ми працюємо над цим.
Незабаром ви теж зрозумієте, чому скловолоконні шпалери завоювали своє визнання.

Справьте найкраще перше враження на своїх клієнтів. Перетворіть свій магазин, студію або торгове приміщення в місце, де їм завжди буде комфортно - цього і навіть більшого можна легко досягти, вибравши відповідні шпалери Novelio®.

mapa stránek hidden