Офіси

Ідеальний офіс повинен бути чистим і затишним, з комфортною атмосферою і чистим повітрям. Шпалери зі скловолокна Novelio® Nature допомагають створити місце, де людям подобається працювати.

Novelio Nature
Novelio Nature

Зносостійкі

Офісний простір вашої компанії відбивається на її культурі і зовнішньому сприйнятті. Novelio® Nature пропонує ударостійке покриття для стін, завдяки якому офіси довше залишаються свіжими і новими. Переміщення меблів, людей, перенесення і перекочування стільців, столів і тумбочок легко можуть надати офісного простору старий і зношений вигляд. Довговічні зносостійкі шпалери Novelio® Nature запобігають пошкодженням, викликаним стиранням, ударами і потертостями.

Novelio Nature

Ідеальний колір

Освітленість і відкритість до сонячного світла важливі в офісному середовищі, вони можуть поліпшити самопочуття і продуктивність, але вони також можуть привести до втрати кольору стін. Стійкість кольору у шпалер Novelio® Nature гарантує, що вони не отримають ніяких змін під впливом сонячних променів, і збережуть свій колір і новий зовнішній вигляд.

Novelio Nature

Простота в обслуговуванні

Комерційне середовище не застраховано від дрібних подряпин, бризок і розливів. Шпалери Novelio® Nature можна легко чистити і підтримувати в чистоті, щоб стіни виглядали як нові. Витримуючи щоденний знос офісного життя, Novelio® Nature не зазнають впливу дії води або сонячного світла, забезпечуючи елегантну обробку стін протягом більш тривалого періоду часу.

Novelio Nature

Дотримання всіх правил

Як і в будь-якій комерційній організації, дотримання вимог збереження Здоров'я і Безпеки мають вирішальне значення. Novelio® Nature є вогнестійкими і пожежобезпечними і відповідають всім нормам для громадських будівель.

Novelio Nature

Легко наносяться

Novelio® Nature швидко і просто застосовуються. Їх повітропроникні властивості допомагають висихати швидше, ніж вініл, що дозволяє економити час і гроші при ремонті офісу. Стіни офісу можна перетворити за один день, оскільки Novelio® Nature вимагають мінімальної попередньої підготовки і можуть бути нанесені безпосередньо на стіну. По мірі того, як змінюється ваша компанія і потреби ваших співробітників, Novelio® Nature може йти в ногу з часом. Стіни, на які нанесені Novelio® Nature, можуть бути повторно пофарбовані, шпалери можуть бути і видалені. Ваші стіни будуть швидко відображати зміни і перспективи вашого бізнесу.

Подивіться, як це швидко і просто.

Комфортні для здоров'я

Ми проводимо до 90% нашого часу в приміщеннях, і велика частина цього часу проводиться на роботі. Тому важливо, щоб час, проведений в офісах, був в здоровому середовищі з гарною якістю повітря. Novelio® Nature не містять летких органічних сполук і виготовлені з 90% натуральних матеріалів, що відповідає класу захисту навколишнього середовища Клас A +.

Novelio Nature

Зв'язатися з нами

Вам потрібна додаткова інформація про скловолоконні шпалери? Будь ласка, зв'яжіться з нашим експертом:

E-mail:

Об'єкти охорони здоров'я

Увійти

Краса і спокій сприяють лікуванню. Витончений дизайн і покриття, що легко миється - це тільки дві причини, за якими наші шпалери зі скловолокна виключно підходять для лікарень, лікарських кабінетів, клінік та інших медичних установ.

Публічні місця

Увійти

У місцях, де люди відпочивають, дуже важливо, щоб обстановка на довгий час залишалася новою і свіжою. Ось чому наші шпалери особливо підходять для готелів, пансіонатів, апартаментів, хостелів, кафе.

Роздрібна торгівля

Вибачте, ми працюємо над цим.
Незабаром ви теж зрозумієте, чому скловолоконні шпалери завоювали своє визнання.

Справьте найкраще перше враження на своїх клієнтів. Перетворіть свій магазин, студію або торгове приміщення в місце, де їм завжди буде комфортно - цього і навіть більшого можна легко досягти, вибравши відповідні шпалери Novelio®.

mapa stránek hidden